KONST / Litografier / Litografi 12177334
nr 1217 7334
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Potatisplockare. Signerad, numrerad 30/30. Motivet: 12x11 cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 18:08:14
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson